Letní klubové výstavy & Vítěz krása a výkon KCHICH 2021

Klubové výstavy roku 2021 se uskuteční 12. a 13.6. 2021 na zámku ve Valticích.

V sobotu 12.6.2021 bude výstava se zadáváním Klubového vítěze. Propozice naleznete ZDE

V neděli 13.6.2021 bude výstava bez zadání Klubového vítěze a je součástí Krásy a výkonu   Propozice ZDE

Vážení vystavovatelé, prosíme, o dodržování v prostorách výstav 12.-13.6 2021 těchto zatím aktuálních, vládních nařízení proti SARS-COV-2. Epidemiologická situace se sice postupně zlepšuje, ale na těchto přehlídkách se, stejně tak jako při všech jiných pořádaných akcích, nevyhneme určitým omezením, které je nutné 100 % respektovat.

Počítejte tedy s tím, že:
– Každý účastník předloží na vyzvání buď doklad o prodělaném onemocnění covid v posledních 6 měsících nebo doklad o platném očkování nebo antigenní test ne starší než 72 hodin nebo PCR test ne starší než 7 dní!
– Po celou dobu konání akce jsou účastníci povinni nosit respirátory
– Účastníci jsou povinni udržovat rozestupy předepsané k datu konání výstavy
– Vystavovatel, který nedodrží výše uvedené nebo se nebude řídit pokyny pořadatele výstavy může být vykázán z výstavy.

V případě změny vládních nařízení budou pravidla aktualizována.

Klubový výbor Kchich

V sobotu 12.6 se můžete na klubové výstavě těšit na stánek DG DogGear!!!!!