Menu Zavřeno

Dostihová a coursingová komise ČMKU má nové stránky.
Zde naleznete aktuální kalendář, termíny měření výšky a veškeré novinky i formulář pro žádost o Licenci

K vystavení licence majitel psa odešle na adresu registrátorky licencí tyto doklady:

– Tréninkovou kartu, nově zvlášť dostih a zvlášť coursing, v níž jsou zapsány splněné licenční zkoušky (1x solo běh a 2x společný běh), u whippetů a italských chrtíků i zápis o měření kohoutkové výšky pro národní dostihy.

–  Pro účast v FCI-CACIL třídě musí mít pes licenci FCI-CACIL. Tato licence musí být vystavena národní kynologickou organizací, která potvrdí splnění následujících požadavků: • minimálně jedno ocenění známkou alespoň velmi dobrá (v jakékoli třídě) na národní výstavě psů s udělováním titulu CAC nebo mezinárodní výstavě psů s udělováním FCI-CACIB získané ve věku 12 měsíců a vyšším. • minimálně 1 ocenění známkou alespoň velmi dobrá v následujících třídách: mezitřída, otevřená, pracovní nebo šampionů na mezinárodní výstavě psů s udělováním titulu FCI-CACIB.

– Karta musí obsahovat potvrzení o členství majitele v organizaci, která je členským subjektem ČMKU.

– Kopii průkazu původu

– Potvrzení o úhradě poplatku za vystavení licence na účet DaCK

Po splnění podmínek pro udělení licence majitel psa uhradí na účet Dostihové a coursingové komise poplatek za vystavení licence:

Číslo účtu: 2201666537/2010

Variabilní symbol: 100

Poplatek: 700,- Kč

Zpráva pro příjemce / poznámka: jméno psa

Adresa registrátorky licencí:

Veronika Bejčková