Bonitace u Klubové výstavy 28.10.2023

Posuzovat bude pan Robert Kubeš

Uzávěrka přihlášek je 21.10.2023

Přihláška na bonitaci ZDE
Přihlášku vyplňujte a zasílejte pouze ve Wordu, vlastnoruční podpis není nutný.

Přihlášku zašlete mailem poradkyni chovu

Poplatek pro členy klubu KCHICH – 300 Kč (pro nečleny 600 Kč) je splatný na místě bonitace.*

*Za přihlášku po uzávěrce se účtuje o 100,- Kč více, tedy 400,- Kč ( v případě nečlena o 200 Kč více, tedy 800 Kč)
Přihlášeni budou včas zpraveni e-mailem, informace bude i na webových stránkách.

S sebou nezapomeňte vzít:

průkaz původu psa (na zadní straně musí být řádně vyplněný majitel – jméno, adresa, podpis)
potvrzení o vyšetření luxaci patel (seznam specializovaných pracovišť kompetentních provést toto vyšetření najdete http://kchich-klub.cz/chov/chov-zdravi/posuzovatele-patel/)
očkovací průkaz či pet passport s platným očkováním proti vzteklině
Minimální věk pro absolvování bonitace je 13 měsíců dovršených ke dni konání bonitace. Pes se stává oficiálně chovným až po dovršení 15 měsíců věku.

BONITACE MLADÝCH

Nabízíme Vám možnost absolvovat se svým mladým chrtíkem, takzvanou bonitaci mladých. Dozvíte se tak, co Vás na skutečné bonitaci čeká a Vašemu chrtíkovi bude také zkontrolován počet zubů a stav ocásku, načež obdržíte potvrzení o tomto vyhodnocení. V případě úrazu v pozdějším věku, tak již následný handicap (vyražený zub, zlomený či amputovaný ocásek) nebude mít vliv na zařazení mezi chovné jedince.
Bonitaci mladých je možné absolvovat s chrtíkem ve věku od 7 do 15 měsíců a bude zpoplatněna částkou 100 Kč pro členy KCHICH (150 Kč pro nečleny)
postup přihlášení je stejný jako na běžnou bonitaci, pouze zaškrtnutím označíte, že se jedná o bonitaci mladých. Vyšetření luxace patelly se při bonitaci mladých nepředkládá. (Na automatický mail, který obdržíte po odeslání on-line přihlášky s instrukcemi, tedy neberte zřetel.)
POZOR! absolvováním této bonitace se chrtík NESTÁVÁ chovným!

Událost je ukončena.